| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| PH | 7-9 |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Καθαρότητα | 98% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χωρισμός αέρα |
| Συσκευή | 25 kg/BAG |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Περιοχή επιφάνειας | 500-800m2/g |
| Σχήμα | Μόριο |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Color | White |
|---|---|
| Material | Alumina Silicate |
| PH | 7-9 |
| Size | 1-3mm |
| Pore Size | 3A |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |