| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| Τύπος απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Καθαρότητας | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Όνομα | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξήρανση και καθαρισμός αερίου |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Όπως ζητείται |
| Μορφή | σφαίρα |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Σχήμα | Κοκκώδης |
|---|---|
| χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ισορροπία Υδάτινη Ικανότητα | ≥ 27% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Ικανότητα απορρόφησης | > 18% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος | Προσροφητικό |