| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Στατική προσροφημένη μεθανόλη | ≤ 15% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,20% |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| συσκευασία | 25kg/carton τύμπανο 150 ανά κλέβουν το τύμπανο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Καθαρότητας | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Τύπος | προσροφητικό |
| μέγεθος | 23mm, 35mm, 46mm |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| μορφή | Σβόλος, κοκκώδης |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| χρώμα | μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤1.5% |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
|---|---|
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |