| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Καθαρότητα | 98% |
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
|---|---|
| Μέγιστη πυκνότητα χύδης | 00,72 g/ml,00,70 g/ml |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |