| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | Υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Υψηλή δύναμη συντριβής |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Όνομα | Μοριακό κόσκινο 3a |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Καλή απορρόφηση |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS ΟΧΙ | 63231-69-6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ. 3.0-5.0 χιλ. 4.0-6.0 χιλ. |
|---|---|
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |