| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 κιλά πλαστικές σακούλες από πολυπροπυλένιο. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Αξία pH | 2-12 |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Πρότυπο | Cms-220 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| όνομα | μοριακό προσροφητής κόσκινων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αξιοπιστία |
| θερμοκρασία | 250℃To 450℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| όνομα | Μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υπερβολικά χαμηλή ένδυση |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| όνομα | Μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
|---|---|
| Στατικό νερό adsorption%≥ | 19.0 |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.85 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
|---|---|
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |