| όνομα | μοριακά desiccant πακέτα κόσκινων |
|---|---|
| Άλλο όνομα | 3 μοριακά κόσκινα angstrom |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
|---|---|
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| όνομα | μοριακοί σβόλοι κόσκινων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Effectency |
| εφαρμογή | Αφαιρέστε την υγρασία |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Καθαρότητα | 98% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Μέγεθος πόρων | 3Α |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Μορφή | Σφαιρικός |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |