| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Όνομα | μοριακός στεγνωτήρας κόσκινων |
|---|---|
| Στατικό νερό adsorption%≥ | 17.5 |
| Ένδυση rate%≤ | 0,1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0,85 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
|---|---|
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| PH | 3-10 |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Στατική προσρόφηση νερού | ΒΑΡΟΣ ≥ 22% |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Πολυ λειτουργικός |
| πρότυπο ψυκτικών ουσιών | R12, R22, R123, R124, R125, R134a, R143a |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| εφαρμογή | Ξεραίνοντας και καθαρίζοντας ψυκτικές ουσίες |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή χημική συμβατότητα |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |