| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
|---|---|
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| PH | 3-10 |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| PH | 3-10 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Πιστοποιητικό | j.SGS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| μέγεθος | 2.0--3.0mm 3.0--5.0mm 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| χρώμα | μπεζ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων % | ≥98.0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |