| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγιστη πυκνότητα χύδης | 00,72 g/ml,00,70 g/ml |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Σχήμα | Κοκκώδης |
|---|---|
| χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ισορροπία Υδάτινη Ικανότητα | ≥ 27% |
| Μορφή | σφαίρα |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Αγνότητα | 98% |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Αγνότητα | 98% |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Αγνότητα | 98% |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων % | ≥98.0 |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |