| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής |
|---|---|
| Μέγεθος | 8*12 πλέγμα και πλέγμα 4*6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| Τριβή Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
|---|---|
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
|---|---|
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| PH | 3-10 |