| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
| Τιμή PH | 2-12 |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Τιμή PH | 2-12 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Τύπος | προσροφητικό |
| αγνότητα | 98% |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Αξία pH | 2-12 |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Τιμή pH | 2-12 |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | προσροφητικό |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Άλλα ονόματα | CMS |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |