| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ανώτατο φαινόμενο ειδικό βάρος | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρώμα | μαύρος |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1, 25KG/κατάστημα· 2, 35KG/κατάστημα τύμπανο· 3, 150KG/Σφραγισμένο τύμπανο σιδήρου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μάρκα | Xi'an Lvneng |
| πακέτο | 25kg/bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Χρώμα | Λευκό |