| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
|---|---|
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Μέγεθος πόρων | 3-10 Å |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Καθαρότητα | 98% |
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Αριθμός CAS. | 1318-02-1 |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| PH | 3-10 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |