| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| συσκευασία | 25kg/carton τύμπανο 150 ανά κλέβουν το τύμπανο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Καθαρότητας | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Υψηλή δύναμη συντριβής |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Συσκευασία | 25kg/carton τύμπανο 150 ανά κλέβουν το τύμπανο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Στατικό προσροφημένο νερό %≥ | 22.0 |
| Στατική προσροφημένη μεθανόλη %≥ | 15.0 |
| Συσσώρευση της πυκνότητας g/ml | 0,66 |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Τύπος απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Καθαρότητας | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Στατικό προσροφητικότητα νερού | ≥ 22% |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| Τριβή Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| Αποθήκευση | Να φυλάσσεται σε στεγνό και αεριζόμενο μέρος |
|---|---|
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Αξία PH | 7-9 |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Σχήμα | κοκκώδης λουρίδα |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Διαχείριση Ποιότητας | ISO9001 |
| Συσσώρευση της πυκνότητας g/ml | 0.66 |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥ 0.72G/ml |
| Προσόντα μεγέθους | ≥ 97% |