| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
|---|---|
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0.72-0.82 g/ml |
| Μέγεθος | 3.0-5.0 χιλ. |
| Σημείο δροσιάς | -73 ℃ |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Πιστοποιητικό | j.SGS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Ένα άλλο όνομα | Μοριακό κόσκινο 4A |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Ένα άλλο όνομα | Μοριακό κόσκινο 4A |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Product Name | 4A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| PH Value | 7-9 |
| Size | 3-5mm |
| Shelf Life | 2 Years |
| Περιοχή επιφάνειας | 500-800m2/g |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Ονομασία του προϊόντος | μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |