| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χωρισμός αέρα |
| Αποθήκευση | Να φυλάσσεται σε στεγνό και αεριζόμενο μέρος |
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μοριακό desiccant κόσκινων |
| Εφαρμογή | Ξήρανση με αέρα, καθαρισμός αερίων |
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
| Αξία pH | 7-9 |
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Σχήμα | Κοκκώδης Σφαιρικό μόριο |