| Μέγεθος πόρων | 4A |
|---|---|
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Σχήμα | Κοκκώδης Σφαιρικό μόριο |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος | 35mm |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
|---|---|
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
| Αξία PH | 7-9 |
| Πυκνότητα σωματιδίων | 10,2-1,3 g/ml |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
|---|---|
| Πλήρης πυκνότητα | 00,68-0,72 g/ml |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Πυκνότητα σωματιδίων | 10,2-1,3 g/ml |