| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πρότυπο | Cms-220 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Άλλα ονόματα | CMS |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
|---|---|
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρώμα | μαύρος |
| Τύπος | προσροφητικό |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Άλλα ονόματα | CMS |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Τύπος | προσροφητικό |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Προσρόφηση νερού | ≥45% |
|---|---|
| Al2o3 w/w %≥ | 89 90 |
| Μαζικό συγκεκριμένο βάρος g/ml≥ | 0.68 |
| Na2o w/w %≤ | 0.07-4.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.5% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Τιμή PH | 2-12 |