| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Αξία pH | 2-12 |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
| Διαχείριση Ποιότητας | ISO9001 |
|---|---|
| Σχήμα | κοκκώδης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.5% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Όνομα | Μοριακό κόσκινο 4a |
|---|---|
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
|---|---|
| Χημικός τύπος | PD |
| Πλήρης πυκνότητα | 00,4-0,5 g/ml |
| Ακριβότητα αποοξείδωσης | ≤5.0ppm |
| Περιεκτικότητα σε οξυγόνο του αερίου σύνθεσης | < 2000 (0,2%) ppm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |