| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Τύπος | προσροφητικό |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Σχήμα | Μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Αξία pH | 6-8 |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |