| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Σχήμα | Κοκκώδης |
|---|---|
| χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ισορροπία Υδάτινη Ικανότητα | ≥ 27% |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μορφή | σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1, 25KG/κατάστημα· 2, 35KG/κατάστημα τύμπανο· 3, 150KG/Σφραγισμένο τύμπανο σιδήρου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μάρκα | Xi'an Lvneng |
| Πρότυπος αριθμός | zeolite 13x |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.72g/ml, 0.68g/ml |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS ΟΧΙ | 63231-69-6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |