| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Τιμή PH | 6-8 |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |