| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Καθαρότητα | 98% |
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χωρισμός αέρα |
| Συσκευή | 25 kg/BAG |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Περιοχή επιφάνειας | 500-800m2/g |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Product Name | 403 Forbidden |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρώμα | μαύρος |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | προσροφητικό |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |