| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Άλλα ονόματα | CMS |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Περιοχή επιφάνειας | 500-800m2/g |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Ονομασία του προϊόντος | μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm |
| Μορφή | μόριο |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Στατικό προσροφητικότητα νερού | ≥ 22% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| μέγεθος | 2.0--3.0mm 3.0--5.0mm 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| χρώμα | μπεζ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων % | ≥98.0 |