| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση νερού | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 250,0% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Ικανότητα απορρόφησης | > 18% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| PH | 3-10 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Σχήμα | Κοκκώδης Σφαιρικό μόριο |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σφαιρικό μόριο |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |