| PH | 3-10 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Χρώμα | άσπρος |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Crush Strength | N ≥ 80 |
|---|---|
| Loss on Ignition(LOI)@960℃ (wt%) | MAX. 1.2% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Certificate | SGS & REACH |
| Shape | Sphere |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Μέγεθος | 2-4mm |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |