| Μέγεθος πόρων | 3Α |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Στατική προσρόφηση νερού | ΒΑΡΟΣ ≥ 22% |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Μέγεθος | 2-4mm |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Χρώμα | άσπρος |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χωρισμός αέρα |
| Συσκευή | 25 kg/BAG |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Περιοχή επιφάνειας | 500-800m2/g |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Αξία pH | 3-4 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Διαχείριση Ποιότητας | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Σχήμα | κοκκώδης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.5% |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ανώτατο φαινόμενο ειδικό βάρος | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |