| Όνομα | μοριακός στεγνωτήρας κόσκινων |
|---|---|
| Στατικό νερό adsorption%≥ | 17.5 |
| Ένδυση rate%≤ | 0,1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0,85 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Καταγωγή | Σαγκάη, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 250,0% |
| Καθαρότητα | ≥ 99% |
| Πλήρης πυκνότητα | 00,68-0,72 g/ml |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Αξία PH | 7-9 |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 2 έτη |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Άλλα ονόματα | CMS |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Τύπος | προσροφητικό |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Στατική προσρόφηση νερού | ΒΑΡΟΣ ≥ 22% |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Τιμή PH | 6-8 |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |