| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή χημική συμβατότητα |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Σχήμα | Cms-220 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Τιμή pH | 2-12 |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Πολυ λειτουργικός |
| πρότυπο ψυκτικών ουσιών | R12, R22, R123, R124, R125, R134a, R143a |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Αξία pH | 2-12 |
| Τιμή PH | 2-12 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Αξία pH | 2-12 |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Θαυμάσια ικανότητα ξήρανσης |
| εφαρμογή | Στάσιμα συστήματα ψύξης |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |