| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
|---|---|
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| PH | 7-9 |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |