| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| Static Water Adsorption | ≥ 22% |
|---|---|
| Product Name | KDHF-09 3A Zeolite Molecular Sieve Adsorbent For High Voltage Electric Switchgear |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | < 0.1% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Καθαρότητα | 98% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Αξία pH | 7-9 |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Αριθμός CAS. | 1318-02-1 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Καθαρότητα | 98% |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |