| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Αξία pH | 6-8 |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Καθαρότητα | 98% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Μέγεθος πόρων | 3Α |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
|---|---|
| Πλήρης πυκνότητα | 00,68-0,72 g/ml |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Πυκνότητα σωματιδίων | 10,2-1,3 g/ml |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
|---|---|
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
| Αξία PH | 7-9 |
| Πυκνότητα σωματιδίων | 10,2-1,3 g/ml |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Απορρόφηση του CO2 | 18.0 |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Συσκευασία | 25kg/carton τύμπανο 150 ανά κλέβουν το τύμπανο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Στατικό προσροφημένο νερό %≥ | 22.0 |
| Στατική προσροφημένη μεθανόλη %≥ | 15.0 |
| Συσσώρευση της πυκνότητας g/ml | 0,66 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥ 0.72G/ml |