| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος | 35mm |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρώμα | Λευκό |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
|---|---|
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Καθαρότητα | 98% |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
|---|---|
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Καθαρότητα | 98% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |