| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Καθαρότητας | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ. 3.0-5.0 χιλ. 4.0-6.0 χιλ. |
|---|---|
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Τύπος | Desiccant |
| αγνότητα | 98% |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤1.5% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ. 3.0-5.0 χιλ. 4.0-6.0 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Αποθήκευση | Να φυλάσσεται σε στεγνό και αεριζόμενο μέρος |
|---|---|
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Αξία PH | 7-9 |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |