| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
|---|---|
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Καθαρότητα | 98% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Αγνότητα | 97% |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό | 18% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 0,75 g/ml |
| Μέγεθος | 1.7-2.5 χιλ. |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Περιοχή επιφάνειας | 500-800m2/g |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Ονομασία του προϊόντος | μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |