| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Καθαρότητα | 98% |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
|---|---|
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Καθαρότητα | 98% |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Καθαρότητα | 98% |
| PH | 7-9 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| PH | 7-9 |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |