| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Αριθμός CAS. | 1318-02-1 |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Όνομα | Μοριακό κόσκινο 3a |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Καλή απορρόφηση |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Size | 1-3mm |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Packing | 25KG/Bag |
| Application | Air Drying |
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ. 3.0-5.0 χιλ. 4.0-6.0 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |