| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Καθαρότητα | 98% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγιστη πυκνότητα χύδης | 00,72 g/ml,00,70 g/ml |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Αριθμός CAS. | 1318-02-1 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Καθαρότητα | 98% |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| PH | 3-10 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
|---|---|
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |