| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Όνομα προϊόντων | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Αξία pH | 6-8 |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Όνομα προϊόντων | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Αξία pH | 3-4 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μορφή | σφαίρα |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |