| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Σχήμα | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.51.0mm 1.01.5mm 1.52.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 35% |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Χρώμα | μπεζ |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| Καθαρότητας | 97% |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό | 18% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 0,75 g/ml |
| Μέγεθος | 1.7-2.5 χιλ. |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
|---|---|
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Καθαρότητα | 98% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Καθαρότητα | 98% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |