| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Τύπος | προσροφητικό |
| αγνότητα | 98% |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Στατικό προσροφημένο αιθυλένιο mg/$l*g ≤ | 3.0 |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| χρώμα | μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Όνομα | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξήρανση και καθαρισμός αερίου |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Όπως ζητείται |