| Αποθήκευση | Να φυλάσσεται σε στεγνό και αεριζόμενο μέρος |
|---|---|
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Αξία PH | 7-9 |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ. 3.0-5.0 χιλ. 4.0-6.0 χιλ. |
|---|---|
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Τύπος | Desiccant |
| αγνότητα | 98% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Αριθμός CAS. | 1318-02-1 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Καθαρότητα | 98% |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
|---|---|
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Σχήμα | Μόριο |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Όνομα | Μοριακό κόσκινο 3a |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Καλή απορρόφηση |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Σχήμα | Κοκκώδης |
|---|---|
| χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ισορροπία Υδάτινη Ικανότητα | ≥ 27% |
| Μορφή | σφαίρα |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |