| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Τιμή PH | 6-8 |