| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Αξία pH | 6-8 |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Μορφή | χάντρα |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Pore Size | 2-3nm |
| Shape | Cylindrical |
| Package | 25kg/bag |