| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πρότυπο | Cms-240 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πρότυπο | Cms-200 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πρότυπο | Cms-220 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πρότυπο | Cms-220 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρώμα | Μαύρος |