| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Ένα άλλο όνομα | Μοριακό κόσκινο 4A |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Ένα άλλο όνομα | Μοριακό κόσκινο 4A |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Ένα άλλο όνομα | Μοριακό κόσκινο 4A |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Στατικό προσροφημένο νιτροεξάνιο % | ≥12.0 |
|---|---|
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ανώτατο φαινόμενο ειδικό βάρος | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Όνομα | Μοριακό κόσκινο 4a |
|---|---|
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Πιστοποιητικό | j.SGS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| μορφή | σφαίρα, σβόλος, λουρίδα |
| μέγεθος | 3--5.0mm 4--6.0mm |
| Περιεκτικότητα σε % νερό συσκευασίας | ≤ 1,5 |
| Στατικό προσροφημένο CO2 % | ≥18.0 |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS ΟΧΙ | 63231-69-6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |