| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
|---|---|
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| μέγεθος | 23mm, 35mm, 46mm |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| μορφή | Σβόλος, κοκκώδης |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Τύπος απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Καθαρότητας | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Τύπος | προσροφητικό |
| αγνότητα | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.51.0mm 1.01.5mm 1.52.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 35% |
| Αγνότητα | 97% |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό | 18% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 0,75 g/ml |
| Μέγεθος | 1.7-2.5 χιλ. |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |