| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS ΟΧΙ | 63231-69-6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Όνομα | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξήρανση και καθαρισμός αερίου |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Όπως ζητείται |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥ 0.72G/ml |
| Προσόντα μεγέθους | ≥ 97% |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη |
| Προσρόφηση νερού | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 250,0% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Ικανότητα απορρόφησης | > 18% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος | Προσροφητικό |