| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χωρισμός αέρα |
| Αποθήκευση | Να φυλάσσεται σε στεγνό και αεριζόμενο μέρος |
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Χρώμα | άσπρος |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Αξία pH | 3-4 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Χρώμα | άσπρος |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Αξία pH | 3-4 |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Σχήμα | Σωματίδιο |
| Χύδην πυκνότητα | g/ml ≥ 0,72-0,82 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Όνομα προϊόντων | 3.0 - 5.0mm Zeolite μοριακό προσροφητικό κόσκινων για τον ηλεκτρικό μηχανισμό διανομής εξοπλισμού |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |